Scherm draaien

BOSCH-SIEMENS SLANG KUIP/POMP

Merk: BOSCH/SIEMENS
Origineelnummer: 107660 – 00107660
Artikelnummer: #398506
EAN code:
Geschikt voor: Wasmachine
Verpakking: 1 Zakje a 1 Stuk

Past o,a in:
BOSCH 072204412900
BOSCH 072204413100
BOSCH 072204415000
BOSCH 072204415100
BOSCH 072204415300
BOSCH 072204416000
BOSCH 072204419100
BOSCH 072204419200
BOSCH 072204419600
BOSCH 072204420300
BOSCH CV7223002100
BOSCH CV722500
BOSCH CV723000
BOSCH CV72303400
BOSCH CV7250014100
BOSCH CV7280001100
BOSCH CV7280034100
BOSCH CV733000
BOSCH CV740000
BOSCH CV74003400
BOSCH WV25004200
BOSCH WV25004700
BOSCH WV25005700
BOSCH WV25006400
BOSCH WV25006500
BOSCH WV468000
BOSCH WV46803400
BOSCH WV46804700
BOSCH WV46805200
BOSCH WV468400

Beschikbaarheid: 1 op voorraad

Oorspronkelijke prijs was: € 33,49.Huidige prijs is: € 22,98.

Beschikbaarheid: 1 op voorraad

SKU 00107660 Category Tag